Jestem profesjonalnym coachem (akredytacja Coaches Training Institute z USA) i pracuję z kobietami na różnych etapach ich życia, które chcą prowadzić bardziej satysfakcjonujące i zrównoważone życie – zgodne z ich wartościami i wewnętrznymi przekonaniami.

Niektóre z moich klientek są w ciągłym biegu i chcą po prostu zwolnić, inne natomiast mają trudności z przekuwaniem postanowień w czyny i potrzebują kogoś, kto będzie je motywował i przypominał o tym, co ważne, żeby mogły trwale zmienić swoje życie.

Kim jestem jako coach?

Moim priorytetem jesteś Ty i stworzona przez nas wspólnie wizja Twojego życia, ale w odróżnieniu od przyjaciół – nie tylko Ci kibicuję, ale mam też odwagę powiedzieć Ci prawdę, kiedy jest taka potrzeba. Nie jestem jednak ani mentorem ani doradcą, ponieważ nie posiadam większej wiedzy od Ciebie odnośnie tego, co jest dla Ciebie samej najlepsze.

Rzucam światło na te rzeczy, które są trudne do dostrzeżenia bez posiadania odpowiedniej perspektywy i zachęcam do zakwestionowania (i odrzucenia) części Twoich przekonań. Zamiast polegać na powierzchownych sposobach definiowania siebie samej i udanego życia, namawiam Cię, żebyś pozwoliła sobie na przerwę i chwilę refleksji zanim pójdziesz dalej – w kierunku, który jest właściwy tylko dla Ciebie.

Dzięki pozbyciu się takich słów jak powinnam i muszę udaje nam się wsłuchać w Twoje wnętrze i odkryć, kim jesteś jako kobieta, partnerka, przyjaciółka, rodzic czy szef.

Podstawą coachingu koaktywnego – metody, której używam – jest przekonanie, że każdy z nas jest naturalnie kreatywny i dysponuje wszystkim, czego potrzebuje, żeby zmienić swoje życie (CTI – The Coaches Training Institute jest najstarszą i najbardziej renomowaną szkołą coachingu na świecie).

Dlaczego coaching?

Każdy z nas przychodzi na coaching z jakimś ‘problemem do rozwiązania’,  prawda jednak leży głębiej i naszym zadaniem jest przyjrzenie się jej, a nie jak najszybsze znalezienie rozwiązania dla tego, co jest na powierzchni.
Być może wyzwaniem w Twoim życiu jest zmiana zawodowa, wypalenie, trudny związek lub poczucie braku, za którymi kryją się warstwy niespełnionych marzeń, wartości i nadziei, a także lęków i wyzwań, które doprowadziły Cię do momentu, w którym jesteś. Jak mogłabyś zrobić krok do przodu z większą świadomością, żeby zaoszczędzić sobie czasu i energii, żeby nie przeżywać tych sytuacji ponownie w innej konfiguracji?
Moim celem nigdy nie jest zmiana Ciebie, a jedynie wspólne odkrywania tego, jakie unikalne wartości, talenty i mocne strony masz do dyspozycji, żeby stworzyć inną jakość życia. Jak możesz przejść przemianę w sposobie, w jaki żyjesz, kochasz i pracujesz?

Coaching

Z całego serca wierzę, że jest to szczególnie ważne dla kobiet, ponieważ ich życie i kariera nie przebiegają wzdłuż linii prostej; na swojej drodze spotykają wiele przeszkód próbując znaleźć złoty środek do pogodzenia pracy z obowiązkami domowymi, opieką nad dziećmi i starzejącymi się rodzicami.
Piękno pracy z kobietami polega dla mnie na odkrywaniu ich potencjału, często ukrywanego za maskami, które każda z nas czasami nosi – starając się sprostać oczekiwaniom rodzin i społeczeństwa. Wiedza o tym, gdzie i jak zainwestować swój czas i środki jest niezbędna, żeby zdobyć większą świadomość tego, jak tworzyć życie zgodne z Twoimi wartościami.
Pracuję z kobietami, które chcą odnaleźć siebie ponownie z powodu:
  • zmiany zawodowej lub awansu (executive coaching) – jak możesz być autentyczna i skuteczna w swojej nowej roli?
  • powrotu do pracy po dłuższej przerwie (urlop macierzyński, opieka nad starzejącymi się rodzicami czy urlop bezpłatny) – jak odnaleźć często zagubione poczucie własnej wartości?
  • urlopu macierzyńskiego – niezależnie od tego, czy planujesz wrócić do pracy tak szybko, jak to możliwe, czy też zostać w domu na kilka lat – czego tak naprawdę TY chcesz – a nie osoby dookoła Ciebie?

Spotkania

Pracuję po polsku i po angielsku, osobiście i online (FaceTime, Skype). Polecam współpracę na minimum 6 sesji, żeby wdrożyć nowy sposób bycia i myślenia. W naszej naturze leży odrzucanie zmian jak tylko stają one wyzwaniem – a tak jest prawie zawsze. Udowodniono natomiast, że wsparcie coacha w dłuższym okresie czasu jest najbardziej efektywnym sposobem do do osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Ceny sesji i pakietów znajdziecie tutaj.

Warszawskie biuro znajduje się w Cube Centre, na ul. Piękna 24/26A.
Zadzwoń pod numer +48 609 294  425 lub napisz poniżej: